• Gratis Verzending 5 stuks/partij Glasvezel Reinigt LC/MU 1.25mm adapters en adereindhulzen
  • Gratis Verzending 5 stuks/partij Glasvezel Reinigt LC/MU 1.25mm adapters en adereindhulzen
  • Gratis Verzending 5 stuks/partij Glasvezel Reinigt LC/MU 1.25mm adapters en adereindhulzen
  • Gratis Verzending 5 stuks/partij Glasvezel Reinigt LC/MU 1.25mm adapters en adereindhulzen

Gratis Verzending 5 stuks/partij Glasvezel Reinigt LC/MU 1.25mm adapters en adereindhulzen

Referentie: h87

Staat : Nieuw product

  • €63.13

  • Soort Unit: lot (5 stukken/lot)
  • Gewicht Pakket: 0.5kg (1.10lb.)
  • Afmeting Pakket: 20cm x 12cm x 8cm (7.87in x 4.72in x 3.15in)

Delen


Mini Ontworpen speciaal goed te werken met de LC/MU connectoren, dit instrument reinigt het beentje en gezichten verwijderen stof, olie en andere puin zonder knikken of krassen de einde gezicht.
kenmerken
gemakkelijk duwen motion grijpt connector en initieert schoner
wegwerp met 800 + reinigingen per unit
gemaakt van anti statische hars
schoonmaken micro vezels zijn dicht gestrand en puin gratis
uitschuifbare tip bereikt verzonken connectors
Cleaning systeem draait 180 voor een volledige sweep
hoorbare klik wanneer verloofd
toepassingen
Fiber netwerk panelen en assemblages
Outdoor FTTX toepassingen
kabel assemblage productie faciliteit
testlaboratoria
Server, schakelaars, routers en OADMS met LC en MU interface
vervoer:
1. We regelen de verzending van Maandag Tot Vrijdag. de verzending omvat verpakking en administratiekosten.
2. Het duurt ongeveer 30-40 dagen (USA, CA, AU,). andere landen 40-60 werkdagen, de exacte levertijd afhankelijk postal proces.
3. Als u niet uw winnende item (s) binnen 30 werkdagen, laat een bericht of Mail contact ons, we zullen ons best problemen oplossen met u.
Feedback:
1. We automatisch positieve feedback om elke koper om compleet de transactie.
2. Wij handhaven hoge normen streven 100% klanttevredenheid! Feedback is ons erg belangrijk.
3. Goede communicatie kan alle problemen, als u vragen, gelieve ons, we zullen snel de problemen u last
betaling:
1. we alipay, we accepteren via beveiligde betaling processor Escrow.
2. Betaling moet gemaakt beveiligde betaling processor Escrow.
3. Als u niet kan checken direct na dicht, wacht een paar minuten en retry betalingen moet binnen 3 dagen
4. We alleen Alipress bevestigd adres.
terugkeer:
1. We streven naar 100% tevredenheid.
2. We garanderen de item aankoop is de item we hier beschreven, en is in de staat beschreven.
3. Als het item komt en niet zoals beschreven, gelieve ons terugkeren voor uitwisseling.
4. Return niet worden geaccepteerd een andere reden.
5. meldt binnen 3 dagen en terug naar ons binnen 7 dagen ontvangen datum voor uitwisseling.

Tags: Goedkoop Gratis Verzending 5 stuks/partij Glasvezel Reinigt LC/MU 1.25mm adapters en adereindhulzen, Hoge Kwaliteit Gratis Verzending 5 stuks/partij Glasvezel Reinigt LC/MU 1.25mm adapters en adereindhulzen, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

  • Merknaam: jyttek
  • Modelnummer: jyttek
  • Cleaning system rotates: 180 for a full sweep
  • niversal size: 1.25MM
  • Universal : LC/MU
  • Materail : Anti static resin

Accessoires

40 m LC-SC duplex 10 gigabit 50/125 multimode glasvezelkabel OM3 aqua 10 gb, patch cord jumper 40 meter Lc-sc duplex 50/125 multimode 10 gigabit glasvezel om3 kabel aqua 10gb, patchkabel jumper Noot: Lengte en de connector aan te passen, pls gevoel vrij om me te contacteren voor een offerte. Technische specificaties: parameter eenheid Fc,
Verwant
Miller Glasvezel Tang/hanroot super krimpen tang draad kabel cutter Drie Cfs-3 Fiber Stripper Draad Stripper gratis verzending FTTH koude krimptang Miller fiber striptang miller klem cfs-3 + Bedekt draad kabel strippen Kit specificaties 1. glasvezelkabel draad stripper 2. Comfort-grip, ergonomische handgrepen 3. geen aanpassingen nodig miller CFS-3 glasvezel Stripper china
Verwant
10 doos Kimwipes glasvezel schoon vegen papier glasvezel poetspapier, Glasvezel Connector Lens Cleaning fiber cleaner gereedschap 10 doos 280 STKS/packes Kimwipes/kimperly doekjes glasvezel poetspapier, Glasvezel Connector Lens Cleaning fiber cleaner gereedschap gratis verzending ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest
Verwant
HW MA5608T OLT DC MCUDx2 MPWCx1 welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service. voor
Verwant
Gratis verzending, SFP module, GPON OLT Klasse C + +, gebruikt in GTGO en GTGH board gratis verzending, SFP module, GPON OLT Klasse C + +, gebruikt in GTGO en GTGH board
Verwant