• 0.5 m (2ft) HPE BladeSystem 487649-B21 Compatibel 10G SFP + Passieve Direct Attach Koperen Twinax

0.5 m (2ft) HPE BladeSystem 487649-B21 Compatibel 10G SFP + Passieve Direct Attach Koperen Twinax

Referentie: h247

Staat : Nieuw product

  • €18.22

  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 0.5kg (1.10lb.)
  • Afmeting Pakket: 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)

Delen

HPE BladeSystem 487649-B21 Compatibel 10G SFP + DAC Twinax (0.5-meter, passieve, SFP + naar SFP +, 30AWG)
Product Details HPE Echt 487649-B21 Vendor Naam LODFIBER Connector Type SFP + SFP + Max Datasnelheid 10 Gbps kabel Type passief Koperen Kabel draad AWG 30AWG kabel Lengte 0.5 m (1.6ft) jasje Materiaal PVC (OFNR) temperatuur 0 tot 70 °C (32 tot 158 °F) HTS-Geharmoniseerde Code 8544700000 kwaliteit Certificering kwaliteit en normen zijn de foundation van LODFIBER. We zijn toegewijd om klanten met uitstekende, normen-compliant producten en diensten. LODFIBER heeft doorgegeven vele kwaliteit systeem controles, zoals CE, RoHS, FCC, opgericht een internationaal gestandaardiseerde kwaliteitsborging systeem en strikt geïmplementeerd gestandaardiseerd beheer en controle tijdens ontwerp, ontwikkeling, productie, installatie en service. Let: Installeren een derde transceiver niet vervalt netwerk apparatuur garantie. netwerk apparatuur fabrikanten alle hebben richtlijnen vermelding dat garantie ondersteuning op hun producten worden niet beïnvloed. levenslange Garantie alle glasvezel producten in LODFIBER zijn volledig gegarandeerd tegen defecten in materiaal en vakmanschap met een levenslange garantie. deze garantie is niet schade door ongeval, onjuiste zorg, oneigenlijk gebruik, nalatigheid, normale slijtage, of de natuurlijke afbraak van kleuren en materialen over uitgebreid tijd en gebruik. verpakking & Etikettering dit gemakkelijk handvat en goed beschermd transceiver pakket is gelabeld en gemarkeerd om standaard LODFIBER normen. aangepaste label of pakket oplossingen zijn beschikbaar op verzoek. OEM & Douane samenwerken met een verscheidenheid van wereldklasse OEM fabrikanten voor over 8 jaar, LODFIBER staat is om aangepaste hoogwaardige en kosteneffectieve oplossingen voor alle behoeften en specificaties, inclusief optische ontwerp, mechanische ontwerp, Printplaat (PCB) layout en elektrische ontwerp, software & firmware ontwerp, geïntegreerde montage, specifieke etiketten, etc. Met stijgende sales en gunstige klant feedback, LODFIBER is uitbreiden snel over de wereld en is steeds de toonaangevende provider van de optische communicatie industrie. als u geïnteresseerd in onze producten, neem gerust contact ons op zending LODFIBER kan verzenden via FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS of een klant geregeld carrier. Items zijn vaak dezelfde dag verzonden (sommige transceivers kan de deur uit in 20 minuten). als we geen voorraad in een van onze global magazijnen, de verzending zal worden uitgesteld voor 1-2 dagen. DHL zal 2-4 werkdagen voor levering en FedEx alleen moet 1-3 werkdagen. voor Spanje, italië, brazilië en bepaalde andere landen, items zal langer vanwege de douane-inklaring periode. 3 m (9.84ft)

Tags: Goedkoop 0.5 m (2ft) HPE BladeSystem 487649 B21 Compatibel 10G SFP + Passieve Direct Attach Koperen Twinax, Hoge Kwaliteit 0.5 m (2ft) HPE BladeSystem 487649-B21 Compatibel 10G SFP + Passieve Direct Attach Koperen Twinax, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

  • Merknaam: LODFIBER
  • Modelnummer: 487649-B21

Accessoires

40 m LC-SC duplex 10 gigabit 50/125 multimode glasvezelkabel OM3 aqua 10 gb, patch cord jumper 40 meter Lc-sc duplex 50/125 multimode 10 gigabit glasvezel om3 kabel aqua 10gb, patchkabel jumper Noot: Lengte en de connector aan te passen, pls gevoel vrij om me te contacteren voor een offerte. Technische specificaties: parameter eenheid Fc,
Verwant
Ericsson RDH 102 50/1 SFP 10G Oclaro TRS2001EN-0039 SFP + glasvezel module welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service. originele
Verwant
Multifunctionele glasvezel media converters 1CH Video en 10/100 M Ethernet RJ45 en RS485 Data-FC Singlemode 20Km voor CCTV multifunctionele Fiber media converters 1 kanaals Video 10/100 M Ethernet RJ45 + RS485 Data FC poort, Singlemode single fiber tot 20Km. overzicht: dit model is Multifunctionele digitale Video/Data/Ethernet Optische media converter, met 1 kanaal Video
Verwant
2G8E 2 fiber poort 8 rj45 poort gigabit glasvezel switch met enkele vezel single mode 2G8E 2 fiber poort 8 rj45 poort gigabit glasvezel switch met enkele vezel single mode 1. Standaard met ONS standaard adapter; UK, EU, BR, AU normen kan worden verstrekt als verzoek. 2. SC connector als standaard, FC/SFP slot als verzoek. 3. Standaard met Een sticker
Verwant
Miller Glasvezel Tang/hanroot super krimpen tang draad kabel cutter Drie Cfs-3 Fiber Stripper Draad Stripper gratis verzending FTTH koude krimptang Miller fiber striptang miller klem cfs-3 + Bedekt draad kabel strippen Kit specificaties 1. glasvezelkabel draad stripper 2. Comfort-grip, ergonomische handgrepen 3. geen aanpassingen nodig miller CFS-3 glasvezel Stripper china
Verwant